O firmie
Produkty
Usługi
Praca
Kontakt

Aktualności

Nie dodano jeszcze aktualności.

Dane firmy

ul. Na Szaniec 5, Kraków
31-560 Kraków
woj. małopolskie
powiat Kraków

tel: (+48) 12 311-35-72
tel: (+48) 732-699-215


Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

Usługi

Rozmiar czcionki: A A A
Nasza oferta głównie skupia się na systemach ERP - Comarch Optima oraz Microsoft Dynamics NAV. Realizujemy liczne projekty informatyczne. W skład oferty wchodzą produkty takie jak:

- Microsoft Dynamics NAV
- Microsoft Office 365
- Comarch ERP XL
- Comarch ERP Optima
- Comarch Beacon
- OptiMED 24

W zakres oferowanych usług wchodzą:

- Audyt przedwdrożeniowy,
- Wdrożenia systemów ERP,
- Modyfikacje oraz tworzenie nowych funkcjonalności systemów,
- Upgrade systemów,
- Serwis powdrożeniowy,
- Szkolenia,
- Konsultacje.

Tworzenie indywidualnych rozwiązań według potrzeb klienta.

Serwis

Usługi serwisowe świadczone są przez wykwalifikowany oraz certyfikowany zespół konsultantów jak i programistów. Dla naszych klientów dostępny jest zespół, z którymi kontaktować można się telefonicznie oraz mailowo. Serwis świadczony jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia dyżurów w przypadku innych godzin pracy klienta. Zapewniamy szybki czas reakcji na zgłoszenia.

Metodyka wdrożeń systemów ERP

Podczas wdrożeń systemów ERP wykorzystywana jest metodyka wdrożeniowa Microsoft Dynamics Sure Step.

Metodyka Sure Step składa się z 6 głównych etapów oraz 2 dodatkowych:

- Diagnoza: jest to etap, który służy do wstępnej analizy najważniejszych potrzeb i wymagań klienta. Na tym etapie możemy określić główne założenia do wdrożenia systemu ERP.
- Analiza: na tym etapie analizowane są wszystkie procesy zachodzące wewnątrz firmy.
- Projektowanie: etap ten składa się z dwóch części: po pierwsze sprawdza się, które z wymagań/procesów są obsługiwane przez system Microsoft Dynamics w standardzie, a które procesy wymagają zmiany w standardowym systemie. Druga część to przedstawienie, jak każdy z procesów będzie wyglądał i działał w nowym systemie Microsoft Dynamics.
- Programowanie: na tym etapie jest konfigurowany system oraz wykonywane modyfikacje programistyczne o ile są potrzebne.
- Testowanie i Szkolenia: głównym założeniem tego etapu jest przeprowadzenie testów akceptacyjnych przez użytkowników końcowych oraz przeprowadzenie szkoleń dla pozostałych użytkowników systemu ERP.
- Uruchomienie oraz opieka powdrożeniowa – etap ten służy do załadowania w systemie danych historycznych i bilansów otwarcia oraz do płynnego przejścia do codziennej pracy na systemie przez użytkowników. Dodatkowo klient może skorzystać z pomocy opieki powdrożeniowej, dzięki czemu użytkownicy mają stałą pomoc w pierwszych miesiącach używania systemu.
- Optymalizacja
- Podnoszenie wersji (Upgrade)

Głównymi zaletami zastosowania metodyki Microsoft Dynamics Sure Step podczas wdrażania systemów ERP jest obniżenie kosztów wdrożenia, skupienie się na potrzebach klienta oraz lepsza kontrola na procesem wdrożenia jak i kosztami inwestycyjnymi.
Serenity Group Sp. z o.o.
tel: (+48) 12 311-35-72
O firmie   |   Produkty   |   Usługi   |   Praca   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska